Wolff

Bibi & Tina Middag

Ponyrijden, ranja en spekjes, op de foto met onze eigen Bibi & Tina én de film! Lees meer

Ladies Night: De Surprise

Woensdag 6 mei om 19:00. Koop nu alvast je kaartje! Lees meer

Pitch Perfect Night

Een welkomstdrankje, a-capella optreden vocal group Half Past Nine, een prijsvraag én Pitch Perfect 2! Lees meer

Maak kans op een stedentrip!

Koop je kaartje voor Gooische Vrouwen 2 en stuur hem op. Lees meer

Super Combo

Voor 3 personen: 1 grote popcorn, 1 grote nacho's, beker snoep en 3 medium drankjes naar keuze voor maar € 19,50! Lees meer

Filmquiz bij WZZRD Lounge & Game Cafe

Iedere laatste donderdag van de maand om 20.00 uur Lees meer

vorige volgende

Deze week bij Wolff CineStar


Filmprogramma voor zaterdag 25 april
American Sniper 21:55
Avengers: Age of Ultron 3D, The 18:40 19:40 21:00 22:00
Bears (NL) 19:00
Bloed, Zweet en Tranen 19:00
Divergent Series: Insurgent 3D 18:45
Fast & Furious 7 19:00 21:40 22:15
Fifty Shades of Grey 18:50
It Follows 22:55
Kingsman: The Secret Service 21:45
Kocan Kadar Konus 18:50
Longest Ride, The 18:55 22:10
Run all Night 19:10 22:05
Water Diviner, The 21:50
Filmprogramma voor zondag 26 april
American Sniper 21:35
Avengers: Age of Ultron 3D, The 10:30 13:00 16:20 18:40 20:00 21:00
Bears (NL) 16:25 19:00
Bibi & Tina 11:10 13:40
Big Hero 6 3D NL 10:55 13:25
Bloed, Zweet en Tranen 18:45
Boskampi's, De 10:40 13:10 15:40
Cinderella NL 16:10
Divergent Series: Insurgent 3D 15:50 18:30
Fast & Furious 7 12:30 15:45 19:30 21:40
Fifty Shades of Grey 18:35
Home 3D NL 11:30 14:00 16:15
Home NL 11:00 13:30
It Follows 22:00
Kidnep 11:20 13:45 16:00
Kingsman: The Secret Service 21:25
Kocan Kadar Konus 18:50
Longest Ride, The 15:30 18:40 21:50
Notenkraak 3D, De 10:45 13:50
Run all Night 18:55 21:45
Shaun het Schaap 10:50 13:15
Spongebob: Spons op het Droge 3D 16:05
Water Diviner, The 21:30
Filmprogramma voor maandag 27 april
American Sniper 21:35
Avengers: Age of Ultron 3D, The 13:00 16:20 18:40 20:00 21:00
Bears (NL) 16:25 19:00
Bibi & Tina 13:40
Big Hero 6 3D NL 13:25
Bloed, Zweet en Tranen 18:45
Boskampi's, De 13:10 15:40
Cinderella NL 16:10
Divergent Series: Insurgent 3D 15:50 18:30
Fast & Furious 7 12:30 15:45 19:30 21:40
Fifty Shades of Grey 18:35
Home 3D NL 14:00 16:15
Home NL 13:30
It Follows 22:00
Kidnep 13:45 16:00
Kingsman: The Secret Service 21:25
Longest Ride, The 15:30 18:40 21:50
Notenkraak 3D, De 13:50
Ontsnapping, de 18:50
Run all Night 18:55 21:45
Shaun het Schaap 13:15
Spongebob: Spons op het Droge 3D 16:05
Water Diviner, The 21:30
Filmprogramma voor dinsdag 28 april
American Sniper 21:35
Avengers: Age of Ultron 3D, The 16:20 18:40 20:00 21:00
Bears (NL) 16:25 19:00
Bloed, Zweet en Tranen 18:45
Boskampi's, De 15:40
Cinderella NL 16:10
Divergent Series: Insurgent 3D 15:50 18:30
Fast & Furious 7 15:45 19:30 21:40
Fifty Shades of Grey 18:35
Home 3D NL 16:15
It Follows 22:00
Kidnep 16:00
Kingsman: The Secret Service 21:25
Longest Ride, The 15:30 18:40 21:50
Ontsnapping, de 18:50
Run all Night 18:55 21:45
Spongebob: Spons op het Droge 3D 16:05
Water Diviner, The 21:30
Filmprogramma voor woensdag 29 april
American Sniper 21:35
Avengers: Age of Ultron 3D, The 13:00 16:20 18:40 20:00 21:00
Bears (NL) 16:25 19:00
Bibi & Tina 13:40
Big Hero 6 3D NL 13:25
Bloed, Zweet en Tranen 18:45
Boskampi's, De 13:10 15:40
Cinderella NL 16:10
Divergent Series: Insurgent 3D 15:50 18:30
Fast & Furious 7 12:30 15:45 19:30 21:40
Fifty Shades of Grey 18:35
Home 3D NL 14:00 16:15
Home NL 13:30
It Follows 22:00
Kidnep 13:45 16:00
Kingsman: The Secret Service 21:25
Longest Ride, The 15:30 18:40 21:50
Notenkraak 3D, De 13:50
Ontsnapping, de 18:50
Run all Night 18:55 21:45
Shaun het Schaap 13:15
Spongebob: Spons op het Droge 3D 16:05
Water Diviner, The 21:30
Filmprogramma voor donderdag 30 april
American Sniper 21:35
Avengers: Age of Ultron 3D, The 16:20 18:40 19:45 21:00
Bears (NL) 15:50 19:00
Bloed, Zweet en Tranen 18:45
Boskampi's, De 15:55
Cinderella NL 16:10
Divergent Series: Insurgent 3D 18:30
Fast & Furious 7 15:45 19:30 21:40
Fifty Shades of Grey 18:35
Home 3D NL 16:15
It Follows 22:00
Kidnep 16:00
Kingsman: The Secret Service 21:25
Longest Ride, The 15:30 18:40 21:30
Ontsnapping, de 15:40 19:10 21:45
Run all Night 18:55
Spongebob: Spons op het Droge 3D 16:05
Tracers 21:50
Filmprogramma voor vrijdag 1 mei
American Sniper 21:55
Avengers: Age of Ultron 3D, The 16:20 18:40 19:45 21:20
Bears (NL) 15:50 19:15
Bloed, Zweet en Tranen 19:05
Boskampi's, De 15:55
Cinderella NL 16:10
Divergent Series: Insurgent 3D 18:45
Fast & Furious 7 15:45 19:30 21:40
Fifty Shades of Grey 18:50
Home 3D NL 16:15
It Follows 22:20
Kidnep 16:00
Kingsman: The Secret Service 21:45
Longest Ride, The 15:30 18:55 21:50
Ontsnapping, de 15:40 19:10 22:05
Run all Night 19:20
Spongebob: Spons op het Droge 3D 16:05
Tracers 22:10
Filmprogramma voor zaterdag 2 mei
Avengers: Age of Ultron 3D, The 13:00 16:20
Bears (NL) 15:50
Bibi & Tina 13:40
Big Hero 6 3D NL 12:55
Boskampi's, De 13:25 15:55
Cinderella NL 16:10
Fast & Furious 7 12:30 15:45
Home 3D NL 13:30 16:15
Home NL 12:50
Kidnep 13:45 16:00
Longest Ride, The 15:30
Notenkraak 3D, De 13:50
Ontsnapping, de 15:40
Shaun het Schaap 13:15
Spongebob: Spons op het Droge 3D 16:05
Toekomstige voorstellingen waarvoor je nu al kunt bestellen!
za 2 mei American Sniper 21:55
Avengers: Age of Ultron 3D, The 18:40 19:45 21:20
Bears (NL) 19:15
Bloed, Zweet en Tranen 19:05
Divergent Series: Insurgent 3D 18:45
Fast & Furious 7 19:30 21:40
Fifty Shades of Grey 18:50
It Follows 22:20
Kingsman: The Secret Service 21:45
Longest Ride, The 18:55 21:50
Ontsnapping, de 19:10 22:05
Run all Night 19:20
Tracers 22:10
zo 3 mei Avengers: Age of Ultron 3D, The 13:00 16:20 18:40 19:45 21:00
Bears (NL) 15:50 19:00
Bibi & Tina 11:10 14:00
Big Hero 6 3D NL 10:25 12:55
Bloed, Zweet en Tranen 18:45
Boskampi's, De 10:55 13:25 15:55
Cinderella NL 16:10
Cobain: Montage of Heck 16:10 20:30
Divergent Series: Insurgent 3D 18:30
Fast & Furious 7 12:30 15:45 19:30 21:40
Home 3D NL 11:00 13:30 16:15
Home NL 11:15 13:40
It Follows 22:00
Kidnep 11:20 13:45 16:25
Kingsman: The Secret Service 21:25
Longest Ride, The 15:25 18:40 21:30
Notenkraak 3D, De 11:30 13:50
Ontsnapping, de 16:00 19:10 21:45
Run all Night 18:55
Shaun het Schaap 10:50 13:15
Tracers 21:50
ma 4 mei American Sniper 21:35
Avengers: Age of Ultron 3D, The 13:00 16:20 18:40 19:45 21:00
Bears (NL) 15:50 19:00
Bibi & Tina 11:10 13:40
Big Hero 6 3D NL 12:55
Bloed, Zweet en Tranen 18:45
Boskampi's, De 10:55 13:25 15:55
Cinderella NL 16:10
Divergent Series: Insurgent 3D 18:30
Fast & Furious 7 12:30 15:45 19:30 21:40
Fifty Shades of Grey 18:35
Home 3D NL 11:00 13:30 16:15
Home NL 12:50
It Follows 22:00
Kidnep 11:20 13:45 16:00
Kingsman: The Secret Service 21:25
Longest Ride, The 15:30 18:40 21:30
Notenkraak 3D, De 11:30 13:50
Ontsnapping, de 15:40 19:10 21:45
Run all Night 18:55
Shaun het Schaap 10:50 13:15
Spongebob: Spons op het Droge 3D 16:05
Tracers 21:50
di 5 mei American Sniper 21:35
Avengers: Age of Ultron 3D, The 13:00 16:20 18:40 19:45 21:00
Bears (NL) 15:50 19:00
Bibi & Tina 11:10 13:40
Big Hero 6 3D NL 12:55
Bloed, Zweet en Tranen 18:45
Boskampi's, De 10:55 13:25 15:55
Cinderella NL 16:10
Divergent Series: Insurgent 3D 18:30
Fast & Furious 7 12:30 15:45 19:30 21:40
Fifty Shades of Grey 18:35
Home 3D NL 11:00 13:30 16:15
Home NL 12:50
It Follows 22:00
Kidnep 11:20 13:45 16:00
Kingsman: The Secret Service 21:25
Longest Ride, The 15:30 18:40 21:30
Notenkraak 3D, De 11:30 13:50
Ontsnapping, de 15:40 19:10 21:45
Run all Night 18:55
Shaun het Schaap 10:50 13:15
Spongebob: Spons op het Droge 3D 16:05
Tracers 21:50
wo 6 mei American Sniper 21:35
Avengers: Age of Ultron 3D, The 13:00 16:20 18:40 19:45
Bears (NL) 15:50
Bibi & Tina 11:10 13:40
Big Hero 6 3D NL 12:55
Bloed, Zweet en Tranen 18:45
Boskampi's, De 10:55 13:25 15:55
Cinderella NL 16:10
Divergent Series: Insurgent 3D 18:30
Fast & Furious 7 12:30 15:45 19:30 21:40
Fifty Shades of Grey 18:35
Home 3D NL 11:00 13:30 16:15
Home NL 12:50
It Follows 22:00
Kidnep 11:20 13:45 16:00
Kingsman: The Secret Service 21:25
Longest Ride, The 15:30 18:40 21:30
Notenkraak 3D, De 11:30 13:50
Ontsnapping, de 15:40 19:10 21:45
Run all Night 18:55
Shaun het Schaap 10:50 13:15
Spongebob: Spons op het Droge 3D 16:05
Surprise, de (ladiesnight) 20:00
Tracers 21:50
vr 15 mei Pitch Perfect 2 night 19:30
vr 22 mei Grace of Monaco 15:00
vr 12 jun Grudge Match 15:00

Wolff CineStar

Acties

DEEL MET JE VRIENDEN


Voorwaarden | Privacy | © Wolff Bioscopen 2015