Wolff

Ontvang gratis Funtastic Memo Cards!

Bij een bezoek aan Rio 2 bij alle locaties van Wolff Bioscopen. Zolang de voorraad strekt. Lees meer

Ontmoet Nico en Pedro uit Rio 2!

Op zondag 20 april bij Wolff CineStar en maandag 21 april bij Wolff Catharijne. Lees meer

Paasbrunch inclusief ticket film naar keuze

Geniet voor of na uw film van een uitgebreid paasbuffet Lees meer

Feestelijk lang paasweekend met activiteiten voor het hele gezin bij Wolff CineStar

Plus: gratis chocolade paashaasje bij aankoop kinderticket! Lees meer

Bier, Burgers & Blockbuster met Brick Mansions

Op donderdag 1 mei. Bestel nu alvast je kaartje! Lees meer

Ladies Night Diner

Eerst uit eten en vervolgens naar de Ladies Night op 23 april rond 'The Other Woman'! Lees meer

TinkerBell en de Piraten dag

Op zondag 20 april. Lees meer

Ladies Night: The Other Woman

Woensdag 23 april. Koop nu alvast je kaartje! Lees meer

ONBEPERKT SPARERIBS ETEN [inclusief film naar keuze]

Heerlijke spareribs eten voor uw film kan bij lounge cafe WZZRD [begane grond Wolff CineStar] Lees meer

Filmquiz bij WZZRD Lounge & Game Cafe

Iedere laatste donderdag van de maand om 20.00 uur Lees meer

vorige volgende

Deze week bij Wolff CineStar


Filmprogramma voor zondag 20 april
12 Years a Slave 18:50 21:15
3 Days to Kill 21:20
300: Rise of an Empire 3D 21:55
Belle en het Beest NL 15:35
Belle en het Beest OV 18:35
Captain America: The winter Soldier 3D 15:25 18:40 21:50
Divergent 15:40 19:45
Flits & Het Magische Huis 3D 11:00 13:45 16:25
Hartenstraat 16:10 18:45 22:00
Het Regent Gehaktballen 2 3D 11:35 14:00
K3 Dierenhotel 10:45 13:05
LEGO Film, de 10:55 13:35
Lucia de B. 18:30 21:10
Mr. Peabody & Sherman 11:15 13:50
Need for Speed 15:20
Noah 3D 15:35 18:55 21:45
Oculus 21:40
Pim en Pom: Het Grote Avontuur 11:30 13:40
Pompeii 3D 16:00 19:00 22:05
Rio 2 (NL) 10:35 13:00
Rio 2 3D (NL) 11:20 13:55 16:20
Rio 2 3D (OV) 19:30
TinkerBell en de Piraten 11:10 13:25
TinkerBell en de Piraten 3D 11:00 13:30
Toen was Geluk heel Gewoon 16:15 19:15
Filmprogramma voor maandag 21 april
12 Years a Slave 18:50 21:15
3 Days to Kill 21:20
300: Rise of an Empire 3D 21:55
Belle en het Beest NL 15:35
Belle en het Beest OV 18:35
Captain America: The winter Soldier 3D 15:25 18:40 21:50
Divergent 15:40 19:45
Flits & Het Magische Huis 3D 11:00 13:45 16:25
Hartenstraat 16:10 18:45 22:00
Het Regent Gehaktballen 2 3D 11:35 14:00
K3 Dierenhotel 10:45 13:05
LEGO Film, de 10:55 13:35
Lucia de B. 18:30 21:10
Mr. Peabody & Sherman 11:15 13:50
Need for Speed 15:20
Noah 3D 15:30 18:55 21:45
Oculus 21:40
Pim en Pom: Het Grote Avontuur 11:30 13:40
Pompeii 3D 16:00 19:00 22:05
Rio 2 (NL) 10:35 13:00
Rio 2 3D (NL) 11:20 13:55 16:20
Rio 2 3D (OV) 19:30
TinkerBell en de Piraten 11:10 13:25
TinkerBell en de Piraten 3D 10:50 13:20
Toen was Geluk heel Gewoon 16:15 19:15
Filmprogramma voor dinsdag 22 april
12 Years a Slave 18:50 21:15
3 Days to Kill 21:20
300: Rise of an Empire 3D 21:55
Belle en het Beest NL 15:35
Belle en het Beest OV 18:35
Captain America: The winter Soldier 3D 15:25 18:40 21:50
Divergent 15:40 19:45
Flits & Het Magische Huis 3D 16:25
Hartenstraat 16:10 18:45 22:00
Lucia de B. 18:30 21:10
Need for Speed 15:20
Noah 3D 15:30 18:55 21:45
Oculus 21:40
Pompeii 3D 16:00 19:00 22:05
Rio 2 3D (NL) 16:20
Rio 2 3D (OV) 19:30
Toen was Geluk heel Gewoon 16:15 19:15
Filmprogramma voor woensdag 23 april
12 Years a Slave 18:50
3 Days to Kill 21:20
Amazing Spider-Man 2 3D, The 21:00
Belle en het Beest NL 15:35
Belle en het Beest OV 18:35
Captain America: The winter Soldier 3D 15:25
Divergent 15:40 18:30
Flits & Het Magische Huis 3D 13:45 16:25
Hartenstraat 16:10 22:00
Het Regent Gehaktballen 2 3D 14:00
K3 Dierenhotel 13:05
LEGO Film, de 13:35
Lucia de B. 21:45
Mr. Peabody & Sherman 13:50
Need for Speed 15:20
Noah 3D 15:30 21:00
Oculus 21:40
Other Woman (ladiesnight) 19:45 20:00 20:15
Pim en Pom: Het Grote Avontuur 13:40
Pompeii 3D 16:00 19:00 22:05
Rio 2 (NL) 13:00
Rio 2 3D (NL) 13:55 16:20
Rio 2 3D (OV) 18:30
TinkerBell en de Piraten 13:25
TinkerBell en de Piraten 3D 13:20
Toen was Geluk heel Gewoon 16:15 19:15
Filmprogramma voor donderdag 24 april
12 Years a Slave 19:05 21:35
3 Days to Kill 21:20
300: Rise of an Empire 3D 16:15 22:05
Amazing Spider-Man 2 3D, The 15:20 18:45 21:30
Belle en het Beest NL 15:35
Belle en het Beest OV 18:35
Captain America: The winter Soldier 3D 16:05 21:40
Divergent 15:10 21:15
Hartenstraat 16:10 18:55
Lucia de B. 18:30
Noah 3D 18:50 21:25
Oculus 22:10
Other Woman. the 15:50 19:00 21:50
Pompeii 3D 16:00 18:40 22:00
Rio 2 3D (NL) 16:20
Rio 2 3D (OV) 19:15
Toen was Geluk heel Gewoon 15:45 19:10
Filmprogramma voor vrijdag 25 april
12 Years a Slave 19:35 22:10
3 Days to Kill 21:55
300: Rise of an Empire 3D 16:15 22:40
Amazing Spider-Man 2 3D, The 15:20 19:15 22:05
Belle en het Beest NL 15:35
Belle en het Beest OV 18:50
Bombardement, Het (CinePlus) 15:00
Captain America: The winter Soldier 3D 16:05 22:15
Divergent 15:10 21:45
Hartenstraat 16:10 19:05
Lucia de B. 19:00
Noah 3D 19:20 21:50
Oculus 22:45
Other Woman. the 15:50 19:25 22:20
Pompeii 3D 16:00 19:10 22:35
Rio 2 3D (OV) 19:45
Toen was Geluk heel Gewoon 15:45 19:40
Filmprogramma voor zaterdag 26 april
12 Years a Slave 19:35 22:10
3 Days to Kill 21:55
300: Rise of an Empire 3D 16:15 22:40
Amazing Spider-Man 2 3D, The 15:20 19:15 22:05
Belle en het Beest NL 15:35
Belle en het Beest OV 18:50
Captain America: The winter Soldier 3D 16:05 22:15
Divergent 15:10 21:45
Flits & Het Magische Huis 3D 13:45
Hartenstraat 16:10 19:05
Het Regent Gehaktballen 2 3D 13:40
K3 Dierenhotel 13:05
LEGO Film, de 12:35
Lucia de B. 19:00
Mr. Peabody & Sherman 13:50
Noah 3D 19:20 21:50
Oculus 22:45
Other Woman. the 15:50 19:25 22:20
Pim en Pom: Het Grote Avontuur 12:25 14:20
Pompeii 3D 16:00 19:10 22:35
Rio 2 (NL) 13:30
Rio 2 3D (NL) 13:55 16:20
Rio 2 3D (OV) 19:45
TinkerBell en de Piraten 13:25
TinkerBell en de Piraten 3D 13:10
Toen was Geluk heel Gewoon 15:45 19:40
Toekomstige voorstellingen waarvoor je nu al kunt bestellen!
zo 27 apr 12 Years a Slave 19:05 21:35
3 Days to Kill 21:20
300: Rise of an Empire 3D 16:15 22:05
Amazing Spider-Man 2 3D, The 15:20 18:45 21:30
Belle en het Beest NL 15:35
Belle en het Beest OV 18:35
Captain America: The winter Soldier 3D 16:05 21:40
Divergent 15:10 21:15
Flits & Het Magische Huis 3D 11:00 13:45
Hartenstraat 16:10 18:55
Het Regent Gehaktballen 2 3D 10:40 13:40
K3 Dierenhotel 10:45 13:05
LEGO Film, de 12:35
Lucia de B. 18:30
Mr. Peabody & Sherman 11:15 13:50
Noah 3D 18:50 21:25
Oculus 22:10
Other Woman. the 15:50 19:00 21:50
Pim en Pom: Het Grote Avontuur 10:30 12:25 14:20
Pompeii 3D 16:00 18:40 22:00
Rio 2 (NL) 11:05 13:30
Rio 2 3D (NL) 11:20 13:55 16:20
Rio 2 3D (OV) 19:15
TinkerBell en de Piraten 11:10 13:25
TinkerBell en de Piraten 3D 10:50 13:10
Toen was Geluk heel Gewoon 15:45 19:10
ma 28 apr 12 Years a Slave 19:05 21:35
3 Days to Kill 21:20
300: Rise of an Empire 3D 16:15 22:05
Amazing Spider-Man 2 3D, The 15:20 18:45 21:30
Belle en het Beest NL 15:35
Belle en het Beest OV 18:35
Captain America: The winter Soldier 3D 16:05 21:40
Divergent 15:10 21:15
Flits & Het Magische Huis 3D 13:45
Hartenstraat 16:10 18:55
Het Regent Gehaktballen 2 3D 13:40
K3 Dierenhotel 13:05
LEGO Film, de 12:35
Lucia de B. 18:30
Mr. Peabody & Sherman 13:50
Noah 3D 18:50 21:25
Oculus 22:10
Other Woman. the 15:50 19:00 21:50
Pim en Pom: Het Grote Avontuur 12:25 14:20
Pompeii 3D 16:00 18:40 22:00
Rio 2 (NL) 13:30
Rio 2 3D (NL) 13:55 16:20
Rio 2 3D (OV) 19:15
TinkerBell en de Piraten 13:25
TinkerBell en de Piraten 3D 13:10
Toen was Geluk heel Gewoon 15:45 19:10
di 29 apr 12 Years a Slave 19:05 21:35
3 Days to Kill 21:20
300: Rise of an Empire 3D 16:15 22:05
Amazing Spider-Man 2 3D, The 15:20 18:45 21:30
Belle en het Beest NL 15:35
Belle en het Beest OV 18:35
Captain America: The winter Soldier 3D 16:05 21:40
Divergent 15:10 21:15
Flits & Het Magische Huis 3D 13:45
Hartenstraat 16:10 18:55
Het Regent Gehaktballen 2 3D 13:40
K3 Dierenhotel 13:05
LEGO Film, de 12:35
Lucia de B. 18:30
Mr. Peabody & Sherman 13:50
Noah 3D 18:50 21:25
Oculus 22:10
Other Woman. the 15:50 19:00 21:50
Pim en Pom: Het Grote Avontuur 12:25 14:20
Pompeii 3D 16:00 18:40 22:00
Rio 2 (NL) 13:30
Rio 2 3D (NL) 13:55 16:20
Rio 2 3D (OV) 19:15
TinkerBell en de Piraten 13:25
TinkerBell en de Piraten 3D 13:10
Toen was Geluk heel Gewoon 15:45 19:10
wo 30 apr 12 Years a Slave 19:05 21:35
3 Days to Kill 21:20
300: Rise of an Empire 3D 16:15 22:05
Amazing Spider-Man 2 3D, The 15:20 18:45 21:30
Belle en het Beest NL 15:35
Belle en het Beest OV 18:35
Captain America: The winter Soldier 3D 16:05 21:40
Divergent 15:10 21:15
Flits & Het Magische Huis 3D 13:45
Hartenstraat 16:10 18:55
Het Regent Gehaktballen 2 3D 13:40
K3 Dierenhotel 13:05
LEGO Film, de 12:35
Lucia de B. 18:30
Mr. Peabody & Sherman 13:50
Noah 3D 18:50 21:25
Oculus 22:10
Other Woman. the 15:50 19:00 21:50
Pim en Pom: Het Grote Avontuur 12:25 14:20
Pompeii 3D 16:00 18:40 22:00
Rio 2 (NL) 13:30
Rio 2 3D (NL) 13:55 16:20
Rio 2 3D (OV) 19:15
TinkerBell en de Piraten 13:25
TinkerBell en de Piraten 3D 13:10
Toen was Geluk heel Gewoon 15:45 19:10
do 1 mei Brick Mansions (BBB) 20:00
vr 9 mei Red 15:00

Wolff CineStar

Acties

DEEL MET JE VRIENDEN


Voorwaarden | Privacy | © Wolff Bioscopen 2014