Wolff

Woensdag voor het laatst!

Sin City: A Dame To Kill For 3D Lees meer

Nu bij Wolff Bioscopen:

Bestel en betaal eenvoudig je tickets via MyOrder! Lees meer

High Beer & Movie met Wonderbroeders

Donderdag 2 oktober om 20:30 uur. Lees meer

Gay Night: Pride

Woensdag 15 oktober bij Wolff City, Wolff Cinerama en Wolff Cineast. Lees meer

Bier, Burgers & Blockbuster met Interstellar

Donderdag 6 november om 19:30 uur Lees meer

Ladies Night: Pak van mijn Hart

Woensdag 29 oktober om 19:00 uur Lees meer

Kleuterbioscoop: Maya de Bij

Zondag 5 oktober om 11:00 uur Lees meer

High Tea & Movie: The Hundred-Foot Journey

Zondag 12 oktober om 15:00 uur. Lees meer

vorige volgende

Deze week bij Wolff Cinerama


Filmprogramma voor woensdag 1 oktober
Bloedlink 18:45 22:00
Bon Dieu! 19:55
Boxtrollen 3D, De 15:15
Boyhood 15:15 20:45
Chef 12:45 17:05 21:45
Clouds of Sils Maria 12:50 19:25
Dorsvloer vol Confetti 12:50 17:50 19:40
Equalizer, The 21:45
If I Stay 13:05 19:30
Koemba: De Zebra die zijn Strepen Kwijt is 15:25
Loenatik te Gek! 14:55
Lucy 17:40 21:40
Magic in the Moonlight 12:45 14:50 19:30
Maps to the Stars 17:10
Most Wanted Man, A 16:55 19:25 21:55
Oorlogsgeheimen 12:50
Pijnstillers 12:45 14:55 17:15
Planes 2: Redden & Blussen 3D 15:00
Sin City: A Dame to Kill For 3D 22:00
Filmprogramma voor donderdag 2 oktober
2/11: Het Spel van de Wolf 19:15
Bon Dieu! 15:25 19:55
Boyhood 20:45
Chef 15:10 22:00
Clouds of Sils Maria 12:50 15:20
Dorsvloer vol Confetti 12:45 17:50
Equalizer, The 21:45
Gone Girl 12:45 15:40 18:35 21:30
If I Stay 16:15 19:00
Late Quartet (CinePlus), A 14:00
Magic in the Moonlight 13:15 18:35
Most Wanted Man, A 16:45 19:15 21:45
Pijnstillers 13:00 14:50
Wonderbroeders 12:45 14:45 17:35 19:35 21:35
Wonderbroeders (High Beer) 21:30
Filmprogramma voor vrijdag 3 oktober
2/11: Het Spel van de Wolf 17:00
Bloedlink 21:40
Bon Dieu! 15:25 19:55
Boyhood 15:00 20:45
Chef 15:10 22:00
Clouds of Sils Maria 12:50 15:20 19:10
Dorsvloer vol Confetti 12:45 17:50
Equalizer, The 21:45
Gone Girl 12:45 15:40 18:35 21:30
If I Stay 12:50 18:30
Lucy 17:30
Magic in the Moonlight 13:15 19:30
Most Wanted Man, A 16:45 19:15 21:45
Pijnstillers 13:00 14:50
Wonderbroeders 12:45 14:45 17:35 19:35 21:35
Filmprogramma voor zaterdag 4 oktober
2/11: Het Spel van de Wolf 17:00
Bloedlink 21:40
Bon Dieu! 19:55
Boxtrollen 3D, De 12:50
Boyhood 15:00 20:45
Chef 15:10 22:00
Clouds of Sils Maria 15:20 19:10
Dorsvloer vol Confetti 12:45 17:50
Equalizer, The 21:45
Gone Girl 12:45 15:40 18:35 21:30
If I Stay 18:30
Loenatik te Gek! 15:15
Lucy 17:30
Magic in the Moonlight 19:30
Most Wanted Man, A 16:45 19:15 21:45
Oorlogsgeheimen 13:10
Pijnstillers 13:10 14:50
Planes 2: Redden & Blussen 3D 12:40
Trippel Trappel: Dierensinterklaas 13:10
Wonderbroeders 14:45 17:35 19:35 21:35
Filmprogramma voor zondag 5 oktober
2/11: Het Spel van de Wolf 17:00
Bloedlink 21:40
Bon Dieu! 19:55
Boxtrollen 3D, De 10:30 12:50
Boyhood 15:00 20:45
Chef 15:10 22:00
Clouds of Sils Maria 15:20 19:10
Dorsvloer vol Confetti 10:40 12:45 17:50
Equalizer, The 10:30 21:45
Gone Girl 12:45 15:40 18:35 21:30
If I Stay 18:30
Loenatik te Gek! 15:15
Lucy 17:30
Magic in the Moonlight 19:30
Maya Eerste Vlucht (kleuterbios) 11:00
Most Wanted Man, A 10:40 16:45 19:15 21:45
Oorlogsgeheimen 13:10
Pijnstillers 13:10 14:50
Planes 2: Redden & Blussen 3D 12:40
Trippel Trappel: Dierensinterklaas 10:50 13:10
Wonderbroeders 10:45 14:45 17:35 19:35 21:35
Filmprogramma voor maandag 6 oktober
2/11: Het Spel van de Wolf 17:00
Bloedlink 21:40
Bon Dieu! 15:25 19:55
Boyhood 15:00 20:45
Chef 15:10 22:00
Clouds of Sils Maria 12:50 15:20 19:10
Dorsvloer vol Confetti 12:45 17:50
Equalizer, The 21:45
Gone Girl 12:45 15:40 18:35 21:30
If I Stay 12:50 18:30
Lucy 17:30
Magic in the Moonlight 13:15 19:30
Most Wanted Man, A 16:45 19:15 21:45
Pijnstillers 13:00 14:50
Wonderbroeders 12:45 14:45 17:35 19:35 21:35
Filmprogramma voor dinsdag 7 oktober
2/11: Het Spel van de Wolf 17:00
Bloedlink 21:40
Bon Dieu! 15:25 19:55
Boyhood 15:00 20:45
Chef 15:10 22:00
Clouds of Sils Maria 12:50 15:20 19:10
Dorsvloer vol Confetti 12:45 17:50
Equalizer, The 21:45
Gone Girl 12:45 15:40 18:35 21:30
If I Stay 12:50 18:30
Lucy 17:30
Magic in the Moonlight 13:15 19:30
Most Wanted Man, A 16:45 19:15
Pijnstillers 13:00 14:50
Wonderbroeders 12:45 14:45 17:35 19:35 21:35
Toekomstige voorstellingen waarvoor je nu al kunt bestellen!
wo 8 okt 2/11: Het Spel van de Wolf 17:00
Bloedlink 21:40
Bon Dieu! 19:55
Boxtrollen 3D, De 15:10
Boyhood 15:00 20:45
Chef 22:00
Clouds of Sils Maria 12:50 19:10
Dorsvloer vol Confetti 12:45 17:50
Dummie de Mummie 14:50
Equalizer, The 21:45
Gone Girl 12:45 15:40 18:35 21:30
If I Stay 12:50 18:30
Lucy 17:30
Magic in the Moonlight 19:30
Maya Eerste Vlucht 14:45
Most Wanted Man, A 16:45 19:15 21:45
Oorlogsgeheimen 13:10
Pijnstillers 13:00
Sinterklaas & Diego en het Geheim van de Ring 15:15
Trippel Trappel: Dierensinterklaas 15:25
Wonderbroeders 12:45 17:35 19:35 21:35
zo 12 okt Hundred-Foot Journey, The (High Tea) 16:00
zo 19 okt Bjork Biophilia Live 16:00
ma 20 okt Bjork Biophilia Live 21:30
wo 29 okt Pak van mijn Hart (ladies night) 20:00
do 6 nov Interstellar (BBB) 20:00
do 27 nov Nieuwe Wildernis, de (Cineplus) 14:00

Wolff Cinerama

Acties

DEEL MET JE VRIENDEN


Voorwaarden | Privacy | © Wolff Bioscopen 2014