Wolff

Horror Night: Ouija

Griezel mee tijdens onze Horror Night op Halloween! Bij Wolff CineStar, Wolff Groningen en Wolff Catharijne. Lees meer

Nu bij Wolff Bioscopen:

Bestel en betaal eenvoudig je tickets via MyOrder! Lees meer

vorige volgende

Deze week bij Wolff Catharijne


Filmprogramma voor dinsdag 21 oktober
Annabelle 19:15 21:45
Best of Me, The 16:00 18:45 21:30
Boxtrollen 3D, De 11:00 14:00
Club van Sinterklaas & het pratende Paard 11:30 13:45
Dracula Untold 16:15 19:00 21:15
Let's be Cops 16:30
Maze Runner, The 11:15 13:15 16:00 18:45 21:30
Sinterklaas & Diego en het Geheim van de Ring 11:15 13:30
Filmprogramma voor woensdag 22 oktober
Annabelle 19:15 21:45
Best of Me, The 16:00 18:45 21:30
Boxtrollen 3D, De 11:00 14:00
Club van Sinterklaas & het pratende Paard 11:30 13:45
Dracula Untold 16:15 19:00 21:15
Let's be Cops 16:30
Maze Runner, The 11:15 13:15 16:00 18:45 21:30
Sinterklaas & Diego en het Geheim van de Ring 11:15 13:30
Filmprogramma voor donderdag 23 oktober
Annabelle 19:15 21:45
Best of Me, The 16:00 18:45
Boxtrollen 3D, De 11:00 14:00
Club van Sinterklaas & het pratende Paard 11:15 13:30
Dracula Untold 16:15 19:00 21:15
Let's be Cops 16:30
Maze Runner, The 11:15 13:15 16:00 18:45 21:30
Sinterklaas & Diego en het Geheim van de Ring 11:30 13:45
Walk Among the Tombstones, A 21:30
Filmprogramma voor vrijdag 24 oktober
Annabelle 19:15 21:45
Best of Me, The 16:00 18:45
Boxtrollen 3D, De 11:00 14:00
Club van Sinterklaas & het pratende Paard 11:15 13:30
Dracula Untold 16:15 19:00 21:30
Let's be Cops 16:30
Maze Runner, The 11:15 13:15 16:00 18:45 21:15
Sinterklaas & Diego en het Geheim van de Ring 11:30 13:45
Walk Among the Tombstones, A 21:30
Filmprogramma voor zaterdag 25 oktober
Annabelle 19:15 21:45
Best of Me, The 16:00 18:45
Boxtrollen 3D, De 11:00 14:00
Club van Sinterklaas & het pratende Paard 11:15 13:30
Dracula Untold 16:15 19:00 21:30
Let's be Cops 16:30
Maze Runner, The 11:15 13:15 16:00 18:45 21:15
Sinterklaas & Diego en het Geheim van de Ring 11:30 13:45
Walk Among the Tombstones, A 21:30
Filmprogramma voor zondag 26 oktober
Annabelle 19:15 21:45
Best of Me, The 16:00 18:45
Boxtrollen 3D, De 11:00 14:00
Club van Sinterklaas & het pratende Paard 11:15 13:30
Dracula Untold 16:15 19:00 21:15
Let's be Cops 16:30
Maze Runner, The 11:15 13:15 16:00 18:45 21:30
Sinterklaas & Diego en het Geheim van de Ring 11:30 13:45
Walk Among the Tombstones, A 21:30
Filmprogramma voor maandag 27 oktober
Annabelle 19:15 21:45
Best of Me, The 16:00 18:45
Dracula Untold 16:15 19:00 21:15
Let's be Cops 16:30
Maze Runner, The 16:00 18:45 21:30
Walk Among the Tombstones, A 21:30
Toekomstige voorstellingen waarvoor je nu al kunt bestellen!
di 28 okt Annabelle 19:15 21:45
Best of Me, The 16:00 18:45
Dracula Untold 16:15 19:00 21:15
Let's be Cops 16:30
Maze Runner, The 16:00 18:45 21:30
Walk Among the Tombstones, A 21:30
wo 29 okt Annabelle 19:15 21:45
Best of Me, The 16:00 18:45
Boxtrollen 3D, De 14:00
Club van Sinterklaas & het pratende Paard 13:30
Dracula Untold 16:15 19:00 21:15
Let's be Cops 16:30
Maze Runner, The 13:15 16:00 18:45 21:30
Sinterklaas & Diego en het Geheim van de Ring 13:45
Walk Among the Tombstones, A 21:30
vr 31 okt Ouija 21:30
di 18 nov Hunger Games Marathon 18:00
do 27 nov Horrible Bosses 2 (BBB) 19:30

Wolff Catharijne

Acties

DEEL MET JE VRIENDEN


Voorwaarden | Privacy | © Wolff Bioscopen 2014